Tento týždeň budú trhmi hýbať konferencie

Tento týždeň budú trhmi hýbať konferencie

Každý týždeň máme v krypto svete veľké množstvo udalostí, ktoré sú schopné pohnúť s trhmi viac, alebo menej. Tento týždeň nás čaká až šesť významných konferencií, na troch kontinentoch. Trhy zvyknú prehnane reagovať na každý náznak zlej správy, ako to bude tento týždeň?

 

 

Petrohrad

V Rusku sa 13. začína blockchain konferencia. Rusko sa stáva veľkým hráčom na poli kryptomien a vzniká tu veľa ICO projektov. Podobne ako v USA sa krajina uberá smerom regulácií a nie plošného zákazu.

 

Calgary

Táto konferencia v Kanade prebehne 13.-14. a bude sa zaoberať blockchain technológiou, IoT a strojovým učením v súvislosti s ropou a zemným plynom. Konferenciu podporujú známi giganti ako napríklad Honeywell, Devon Energy atd.

 

Dubaj

V Dubaji sa uskutoční ICO konferencia FX Cryptocurrency. Bude sa konať 16.-17. a podarilo sa vypredať všetkých 1500 vstupeniek. Nasledujúci mesiac očakávame v Dubaji blockchain konferenciu.

 

Dallas

Jedna z najznámejších udalostí vôbec – Bitcoin, Ethereum, a Blockchain SuperKonferencia v Dallase. Vstupenky sa vypredali do mesiaca. Konferencia sa bude konať 16.-18. a budú tam najznámejšie mená krypto sveta ako napr. John McAfee, Tim Draper atd. Konferencia priamo demonštruje obrovský záujem o kryptomeny a priťahuje veľký záujem médií.

 

Acapulco

Po štvrtý krát sa uskutoční tzv. Anarchapulco, finančná konferencia zameraná hlavne na technologický sektor blockchainu. Síce je trochu v tieni Dallasu, ale aj tak je vypredaná už niekoľko týždňov. Uskutoční sa 15.-18. ako jedna z posledných.

 

Silicon Valley

Posledná a nie málo dôležitá konferencia, ktorá prebehne 15.-18. Bude sa tu diskutovať  o budúcnosti FinTechu, ICO, blockchainu atd. Zároveň tu bude súťaž pre ICO projekty o $100 000.

 

Zdroj: btcmanager.com  Foto: facebook.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *