Miliardár Novogratz chce založiť kryptomenovú obchodnú banku

Miliardár Novogratz chce založiť kryptomenovú obchodnú banku

Mike Novogratz, miliardár podľa magazínu Forbes v rokoch 2007 a 2008, plánuje založiť kryptomenovú obchodnú banku s názvom Galaxy Digital.

 

 

Foxconn

Novogratz je zároveň riaditeľom spoločnosti Foxconn, nadnárodnej IT korporácie a jeho kladný vzťah ku kryptomenám je na verejnosti známy. Terry Gou, taiwanský magnát a zkladateľ Foxconnu vyjadril veľké nadšenie a tento projekt chce spustiť čo najskôr. Podarilo sa im už vyzbierať 250 miliónov dolárov od súkromných investorov. Koľko ďalších prostriedkov plánuje zhromaždiť sa zatiaľ nevie.

 

Galaxy Digital

Galaxy Digital nebude klasická banka. Bude to firma, ktorá bude spravovať aktíva a majetok, sprostredkovávať vstupné investície a ponúkať poradenstvo zákazníkom, ktorý obchodujú s kryptomenami. Mala by byť verejne prístupná pre všetkých a tiež bude možné nakúpiť jej akcie. Novogratz verí, že teraz je ten správny čas, keďže o možnosti firmy, podobnej komerčnej banke, nikto ani neuvažoval.

 

Stávka na krytpo

Novogratz na Twitteri napísal, že 30 % svojho majetku má v kryptomenách. Spravuje krypto firmy, špekuluje s ICO projektami, tokenmi, investičnými fondami, ťaží ale tiež sa zaoberá aktívnym obchodom. „Spravili sme long-term stávku na kypto“ hovorí.

 

Web: ambcrypto.com  Foto: cryptobazar.news

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *