Malta sa stáva Krypto ostrovom

Malta sa stáva Krypto ostrovom

Malta je jedna z krajín Európskej únie, ktorá sa stavia ku kryptomenám veľmi pozitívne. Zaujala preto všetky potrebné kroky, aby firmy, ktoré majú záujem o kryptomeny a blockchain zavítali práve na Maltu.

 

 

OKEx

To potvrdzuje aj premiérove vyhlásenie, ktorým reagoval na to, že OKEx sa bude sťahovať na Maltu. OKEx je jedna z najvýznamnejších Hong-Kongských zmenární a premiér ju nazval ako jedného so svetových lídrov v digitálnych menách. Zároveň vyjadril, že legislatíva na Malte sa stáva priateľským prostredím pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú decentralizovanými sieťami – v Európe, ale aj kdekoľvek na svete.

 

Obchodné prosredie

Chris Lee, riaditeľ OKExu vidí Maltu ako krypto ostrov. Teší sa na spoluprácu s jej vládou, ktorá napreduje v myslení pred mnohými štátmi v EU. Dbá na ochranu verejných záujmov a zároveň chráni obchodníkov v nebezpečnom svete internetových podvodov. Za najdôležitejšie považuje dodržiavanie smerníc proti praniu špinavých peňazí a identifikačné nariadenie Know Your Customer.

Zákony na Malte dobre regulujú obchodné prostredie, preto môžu spoločnosti fungovať na legálnej úrovni, kde sú chránení aj zákazníci, aj investori.

 

Binance

Ďalšia celosvetovo známa zmenáreň – Binance, oznámila, že sa chystá presťahovať na Maltu. Momentálne hľadá nových zamestnancov, ktorí jej pomôžu zvládnuť legislatívu a začiatok na Malte.

 

Zdroj: usethebitcoin.com Foto: coindesk.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *