Kreditná krypto karta s tučným cash-backom

Kreditná krypto karta s tučným cash-backom

Nový typ kreditnej karty sa bude snažiť odmeniť svojich užívateľov v kryptomenách a pravdepodobne zmení cash-back systémy ako ich poznáme.

 

 

Blockrise

Len 25 ročný Thomas Harrison, založil v San Franciscu startup s názvom Blockrise. Ten má za cieľ vrátiť užívateľom 1 % z každej platby v kryptomenách. Dostupné kryptomeny budú zatiaľ Bitcoin a Ethereum.

Ak berieme do úvahy, že niekto utratí $1250 za mesiac, tak tradičné typy kreditných kariet s cash-backom, mu za rok zarobia $150-300. Ak by Blockrise existovala už v roku 2017, užívateľ by získal $998 v BTC alebo $2487 v ETH. Zároveň zaručuje, že s kryptomenami nebudú spojené žiadne poplatky a zákazník tak dostane celú odmenu.

Porovnanie Blockrise a tradičných cash-back kariet. Zdroj: news.bitcoin.com

 

Záujem a vývoj

Harrison pracoval zatiaľ len na neznámej aplikácii Whatsgoodly app, ktorá poskytovala online ankety rôzneho druhu. Podľa jeho slov má Blockrise momentálne viac ako 2 000 záujemcov na čakacej listine.

Harrison je zatiaľ jediný stály zamestnanec svojho start-upu, ale spolupracuje so Zakom Allenom, vedúcim fintech inžinierom Shogun Enterprise. Ďalej mu pomáha Alex Atallah, spoluzakladateľ Opensea.io a Jonathan Gelfand, manažér Card Linq.

 

Zdroj: news.bitcoin.com  Foto: marketwatch.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *