Juhokórejská obchodná platforma implementuje kryptomeny

Juhokórejská obchodná platforma implementuje kryptomeny

Jedna z najväčších obchodných platforiem v Južnej Kórei, WeMakePrice, oznámila, že bude akceptovať platby v kryptomenách. Bude to dvanásť kryptomien a medzi nimi sú Bitcoin, Ethereum, EOS, Ripple, Qtum,  Bitcoin Cash atd.

 

 

Bithumb

WeMakePrice bude spolupracovať so zmenárňou Bithumb a platby budú prebiehať cez existujúcu aplikáciu OneThePay. Užívatelia tak nemusia byť registrovaný na Bithumbe a môžu pohodlne nakupovať za kryptomeny.

Takáto spolupráca nie je ojedinelá. Minulý rok, nákupné stredisko Goto Mall, začalo spolupracovať s HTS Coin, na prijímaní Bitcoinu pomocou mobilnej aplikácie vo všetkých obchodoch v stredisku.

 

Mobilná aplikácia

WeMakePrice považuje tento krok za zjednodušenie pre zákazníkov a v použití mobilných aplikácií a kryptomien vidí budúcnosť efektívnych a rýchlych platieb. V minulosti zaznamenali veľký úspech pri vydaní mobilnej aplikácie, ktorá umožnila bleskové nakupovanie.

Táto obchodná platforma patrí medzi gigantov a ich pozitívny postoj ku kryptomenám môže prilákať ďalších investorov a zvýšiť všeobecné povedomie.

 

V posledných týždňoch sa zdalo, že Južná Kórea bude perzekvovať každého kto vlastní kryptomeny. Išlo len o manipuláciu trhu? Situácia sa ustálila a po dlhom čase tu máme aj  pozitívnu správu z tejto ázijskej krajiny. Niektorý investori špekulujú, že by to mohlo priaznivo ovplyvniť ceny na trhu.

 

Zdroj: coinjournal.net  Foto: ambcrypto.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *