CryptoUK – prvá samoregulačná krypto organizácia

CryptoUK – prvá samoregulačná krypto organizácia

13. februára 2018, došlo k spojeniu siedmych vplyvných obchodných spoločností a vytvorili projekt, ktorý sľubuje zmenu pohľadu na kryptomeny.

 

 

CryptoUK

Do projektu sa zapojili najväčšie obchodné platformy: Coinbase, eToro, CryptoCompare, CEX.IO, BlockEx, CoinShares a CommerceBlock. Organizácia bude operovať pod názvom CryptoUK – vedúca organizácia Spojeného Kráľovstva pre záujmy krypto sektoru. Projekt je otvorený pre nových nadšencov, ktorý by sa chceli pripojiť. Projekt má ambície stať sa prvým samoregulačným nástrojom v západnom krypto sektore, ktorý má hodnotu 325 mld. eur.

 

Pôsobenie CryptoUK

CryptoUK bude riešiť problémy spolu s Britskou vládou a bude jej pomáhať lepšie pochopiť vzťahy v krypto svete. Táto spolupráca by mala zamedziť pranie špinavých peňazí a útoky hackerov. Ďalej plánujú informovať a vzdelávať užívateľov kryptomien o možných rizikách.
CryptoUK bude úzko spolupracovať s regulačnými autoritami a pokúsi sa vytvoriť akceptovateľné pravidlá do budúcnosti.

 

Na finančnej konferencii v New Yorku, Brian Quintenz, komisár obchodného výboru, odporučil všetkým obchodným platformám, aby vytvorili samoregulačné organizácie. Týchto sedem ho zjavne poslúchlo.

 

Zdroj: coindoo.com  Foto: themerkle.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *