Consensus konferencia môže vyniesť Bitcoin k oblakom

Consensus konferencia môže vyniesť Bitcoin k oblakom

Tom Lee, finančný stratég z Fundstatu verí, že každoročná konferencia, ktorá sa bude konať budúci týždeň, by mohla Bitcoin priniesť na nové all time high. Consensus konferencia sa bude konať 14-17. mája v New Yorku a v minulosti vždy priniesla rast Bitcoinu.

 

 

Consensus konferencia

Konferencia sa bude konať už štvrtý krát a očakáva sa, že ju navštívi viac ako 7 000 účastníkov. Tom Lee si všimol že v minulosti sa cena Bitcoinu počas konferencie zdvihla o 10-70 %. Jedná sa o jednu z najväčších kryptomenových konferencií na svete a vzhľadom na nízke ceny na ktorých sa tokeny v súčastnosti pohybujú, by sa dali očakávať v najbližších dňoch nové cenové rekordy.

 

Tom Lee

Lee predpokladá že Bitcoin vystrelí aspoň k hodnote $15 000. Na základe jeho predchádzajúcich odhadov by sa cena mala potom ďalej šplhať až cez $20 000. Lee úspešne predikoval v auguste 2017, že Bitcoin prekročí hranicu $6 000. Tento rok sa mu podarilo úspešne predpovedať zmenu trendu po tzv. daňovom dni v USA.

 

Regulácie

Nič ale nie je isté. Veľkým cenovým výstrelom môžu zabrániť obavy z regulácií. Prednášky a komentáre týkajúce sa regulácií môžu vyvolať neistotu v mysliach budúcich investorov. Lee to síce neočakáva, ale je to možný scenár. S veľkým rozšírením kryptomien, sa hlavnou otázkou stáva ich regulácia. A to bude určite dôležitá téma na konferencii.

 

Zdroj: newsbtc.com  Foto: kryptomoney.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *