Bithumb inštaluje krypto automaty v reštauráciách a podnikoch

Bithumb inštaluje krypto automaty v reštauráciách a podnikoch

Juhokórejská kryptomenová burza Bithumb začína inštalovať automaty, aby zvýšila povedomie a mieru adopcie kryptomien v krajine. V takomto automate si zákazník môže listovať v menu, navoliť objednávku a potom zaplatiť kryptomenou.

 

 

Bithumb

Bithumb je jedna z najväčších búrz v krajine a tento týždeň oznámila spustenie značky Touch B, pod ktorou budú inštalovať bezobslužné automaty. Tie by mali pre vlastníkov reštaurácií poskytnúť veľa výhod za nízke poplatky. Bithumb sa vyjadril, že v budúcnosti plánuje ďalšie kroky pre rozvoj malých podnikov a adopciu kryptomien. Vo februári uzavrel zmluvu s niekoľkými výrobcami automatov ako napr. Unos Pay, Tros Systems, a I’m U.

 

Automaty

V Južnej Kórey sú automaty v podnikoch veľmi populárne. Nájdeme ich nielen v reštauráciach, ale aj vo fastfoodoch, kaviarňach, baroch – malých či veľkých. Bithub si účtuje poplatok za prenajatie, ktorý je ale o 10 % nižší než je bežné. Tým chce pomôcť malým podnikom zvýšiť ich predaje a poskytnúť im efektívnejšie formy obsluhy zákazníkov.

 

Reštaurácie aj hotely

V blízkej budúcnosti by malo byť možné pohodlne platiť kryptomenami priamo z účtu na Bithumb. Ďalej Bithumb spolupracuje aj s najväčšími stránkami o ubytovaní, ktoré majú na svojom zozname až 50 000 hotelov. Kórea má síce kontroverzný postoj k obchodovaniu kryptomien, ale jej obyvatelia majú jasno a záujem o platbu v kryptomenách sa stále zvyšuje.

 

Zdroj: coindoo.com  Foto: news.bitcoin.com

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *