BITCOIN prepad z 18 tisíc pod 10 tisíc dolárov! Je toto koniec kryptomien?

BITCOIN prepad z 18 tisíc pod 10 tisíc dolárov! Je toto koniec kryptomien?

Posledné dni kryptomenám udelovali krajiny svojimi reguláciami a vyjadreniami ranu za ranou. Bitcoin od 17.12.2017, kedy dosiahol svoje maximum 19 850 USD dnes skoro ráno padol už pod hranicu 10 000 USD, čo znamená, že za presne jeden mesiac spadla hodnota tejto kryptomeny približne o 50%. 

Pre nových investorov do kryptomien je toto silná rana, ktorá sa zrejme predýchava len veľmi ťažko. Je toto však koniec kryptomien a Bitcoinu, ktorý za posledné roky zaznamenal enormný nárast?

Ak sa pozrieme na obrázok nižšie môžeme vidieť, že aktuálne tie korekcie, ktoré sa nám zdali enormné v minulosti sú dnes úplne zanedbateľné.

Do kryptomien sa nalieva a odlieva veľká suma peňazí a na základe aj týchto korekcii a volatility vidieť, že ten najväčší záujem o kryptomeny ešte len prichádza.

Bitcoin vždy po veľkých korekciách nastúpil do stúpania ako prvý a nebude tomu inak ani teraz. Tí, ktorí sa rozhodovali či nakúpiť alebo nenakúpiť Bitcoin, tak dnes je ten správny čas.

V priebehu pár dní, tak viete svoju investíciu zhodnotiť aj o 30% a to bez podstúpenia veľkého rizika. Sledovať nás môžete aj na TELEGRAME, ktorý si stiahnete do svojho mobilu. Poprípade na našej Fanpage stranke KRYPTO PROFIK.

Aplikáciu TELEGRAM stiahnete tu:
Android: https://telegram.org/dl/android
Apple iOS : https://telegram.org/dl/ios
Windows Phone: https://telegram.org/dl/wp
Následne sa pridajte do našej skupiny kliknutím na nasledujúci link cez svoj mobilný telefón:
https://t.me/kryptoprofik 

zdroj: kryptoprofik.sk foto: Hacked

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *