Binance zvládla update serverov, aj FUD od Johna McAfee

Binance zvládla update serverov, aj FUD od Johna McAfee

V stredu 07.02.2018 zastavila Binance nečakane svoje služby. Na základe veľkej aktivity na serveroch bolo nutné obchodovanie zastaviť a urobiť upgrade systému. Zastavené boli samozrejme aj výbery. Binance naďalej komunikovala so svojimi užívateľmi cez sociálne siete a každých niekoľko hodín ich informovala o priebehu udalostí.

 

John McAfee

Aj napriek tomu sa našiel niekto, kto začal šíriť nepravdivé správy o údajnom hacknutí burzy. Bol to kontroverzný investor John McAfee, známy svojimi výrokmi na Twitteri. Binance na jeho nezmysly veľmi rýchlo a veľmi profesionálne reagovala a snažila sa zažehnať možnú paniku. Keďže kryptomeny fungujú na decentralizovanom blockchaine tak je jednoduché overiť, či k nejakému hacku a odcudzeniu kryptomien naozaj došlo.

 

 

John MacAfree je známy tým že mu v minulosti hackli Twitter a často šíri nezmyselné alebo klamlivé správy. Investori by si mali dávať na jeho vyjadrenia pozor. Ako sme v minulom článku písali, súčasný sentiment trhu je strach – aj malý výmysel môže vyvolať veľkú paniku.

 

 

V dobe uverejnenia článku by mala Binance už fungovať cez mobilú, aj desktop aplikáciu. Na web treba pristupovať cez americký server us.binance.com.

 

Zdroj: bitcoinist.com  Foto: bitcoin-news.vn

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *