MyEtherWallet sa zmenila na MyCrypto

MyEtherWallet sa zmenila na MyCrypto

MyEtherWallet (MEW) je peňaženka na ERC20 tokeny, ktorá je v krypto komunite veľmi známa. Vznikla ako projekt Taylor MonahanKosala Hemachandra.

 

 

Oznámenie v noci

Monahan oznámila na Twitteri, neskoro v noci, že MEW sa zmení na MyCrypto. Peňaženka s pôvodným názvom MyEtherWallet bude spustená čoskoro. Keďže oznámenie prebehlo v noci, veľa užívateľov si to nevšimlo a ráno keď objavili zmenu názvu účtu na Twitteri začali panikáriť.

Monahan vysvetľuje túto zmenu, ako vylepšenie MEW. MEW fungovala dobre na začiatku, no v súčasnosti nie je efektívna. MyCrypto vyvíjali 9 mesiacov a ponúka lepšie možnosti škálovateľnosti. Monahan sa bránila tým, že dostávala veľa nenávistných správ od užívateľov, ktorý kritizovali pomalé transakcie. A to jej začalo ničiť manželstvo.

 

Nervozita na Twitteri

Hemachandr, ako spoluzakladateľ projektu napísal, že netušil o zmene a pre dôvody ktoré si nepraje špecifikovať sa s Monahan rozchádza. Poprial Monahan veľa šťastia a k problému sa odmietol ďalej vyjadriť. Trvalo viac ako pol dňa, kým sa užívatelia na Twitteru upokojili a podľa komentárov je isté, že veľa z nich prešlo radšej na inú peňaženku.

 

Zdroj: ethnews.com  Foto: mybroadband.co.za

 

Dostávajte zadarmo tipy aká kryptomena sa dnes oplatí kúpiť. Stačí sa pridať do našej skupiny na Telegrame. Telegram si bezplatne stiahnite do vášho mobilu a potom kliknite na tento link TELEGRAM SKUPINA.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *